PRVNÍ POMOC

Vyškolíme, poradíme i zajistíme zdravotní dozor na vaší akci
> Spustit Prohlídku
O NÁS

Zabýváme se školící a poradenskou činností v oblasti První Pomoci a zajištěním zdravotních dozorů

Jsme skupina zdravotníků složená z instruktorů první pomoci (Člen první pomoci), zdravotních sester (se vzděláním VOŠ, VŠ, ARIP...) a zdravotnických záchranářů, kteří se dlouhodobě pohybují v problematice První pomoci.
Výuka u nás probíhá formou ukázek, zkoušek a her, při kterých si účastníci snáze fixují potřebné návyky. Cenné jsou i zkušenosti z praxe, které se snažíme během školení předat. Součástí nabídky jsou také zážitkové kurzy a teambuidingy. Teambuiding je skvělá příležitost, jak se naučit první pomoc, poznat své kolegy, užít si zábavný program a získat skvělé zážitky.

Ptáte se jaké jsou Výhody Teambuildingu?
Osobnostní Rozvoj

Teambuilding má na rozdíl od různých vzdělávacích programů daleko výraznější vliv jak na samotné chování kolegů, tak i na chování firemních týmů. Týmy se učí lépe spolupracovat, dochází k přirozenému rozdělení týmových rolí.

Komunikace

Díky komunikaci se vyvíjí vznik nových vazeb a současně se prohlubují stávající vazby s kolegy, nadřízenými i podřízenými či Vašimi obchodními partnery. Poznat spolupracovníky v extrémní situaci, Vám umožní lépe odhadovat jejich budoucí reakce.

Zaměření

Teambuildingy mají odlišné zaměření, které je připraveno na míru zákazníka. Účastníci tak můžou získávat nové zkušenosti v praxi. Taková metoda je mnohem účinnější než klasické vzdělávací programy jako jsou přednášky.

Termíny nejbližších školení

Školení První pomoci pro veřejnost jsou z důvodu Covid-19 dočasně zastaveny.

Více Informací v aktualitách

Nabídka

Nabídka
Nabídka pro veřejnost
Více Informací

Školení a přednášky v poskytování první pomoci jsou určeny pro laickou veřejnost, zájmové skupiny a kluby. Kurzy probíhají v prostorách objednatele nebo v jiných vhodných prostorách.

Nabídka pro firmy
Více Informací

Školení v poskytování první pomoci je specifikováno v zákoně č. 262/2006 Sb., Zákoníku práce a je určeno pro všechny zaměstnance. Školení je sestaveno z modulů na míru zákazníka.

Nabídka pro organizátory
Více Informací

První pomoc jako SOUČÁST DĚTSKÝCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ. Zdravotník na sportovních a společenských akcích. První pomoc zážitkem v precizně připravené scéně na figurantech.

Nabídka pro školy a školky
Více Informací

Školení a přednášky v poskytování první pomoci jsou určeny pro všechny věkové kategorie dětí od předškolních až po studenty středních škol.

Nabídka pro zájmové skupiny
Více Informací

Školení První pomoci pro dobrovolné hasiče, first respondery, airsoft mediky, CLS (dle metodiky TCCC) a další. Připravíme Vám školení na míru.

Zdravotní dozory
Více Informací

Nabídka zajištění zdravotních dozorů na Vašich sportovních, kulturních a společenských akcích. Vybavení i zázemí upravíme podle Vašich potřeb...

Přihlaste se do odběru novinek a nenechte si tak nic uniknout.

Infomace ohledně akcí, tipů a teambuildingů
Telefon

+420 608 680 292

Facebook

facebook.com/profue

PROFUE První pomoc
Ing. Jiří Fürst, MBA

763 63 Halenkovice

Maily

jiri.fuerst@profue.cz

objednavky@profue.cz