Uvidíme se 5 dnů...

01.03.2020

Zdravotník zotavovacích akcí

Zpět na Aktuality
NASTAVENÁ OPATŘENÍ KVŮLI OMEZENÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU

Realizace rekvalifikačního kurzu je závislá na aktuálním vývoji.
Podmínkou účasti na akci je nasazená rouška nebo respirátor (PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY AKCE BUDE ROUŠKA PŘIPRAVENA). K DISPOZICI ÚČASTNÍKŮM BUDE TAKÉ DEZINFEKCE A DEZINFEKČNÍ GEL V DOSTATEČNÉM MNOŽSTVÍ...


V dubnu proběhne rekvalifikační kurz Zdravotník zotavovacích akcí. Uvidíme se 5 dnů, celkem 41 vyučovacích hodin, ve kterých se dozvíte informace z řady oblastí (bezpečnost práce, hygiena, epidemiologie, první pomoc, péče o nemocné, práva a povinnosti zdravotníka zotavovacích akcí, obvazové techniky, stavba a funkce lidského těla, infekční choroby, praktické poznatky a další). Jejich zvládnutí je nutnou podmínkou pro splnění závěrečné zkoušky a získání certifikátu o absolvování rekvalifikačního kurzu.
Výuka je řazena do teoretických bloků, bloků praktické výuky a tréninkových části, kde si sami vyzkoušíte řešení simulované situace.

TERMÍN KONÁNÍ: 5.4., 10.4., 11.4., 12.4., 13.4. vždy od 8:00 do 16:00.
MÍSTO KONÁNÍ: Obecní úřad Halenkovice, místnost č.23.
PODMÍNKY ÚČASTI: věk minimálně 18let, dobrý zdravotní stav, plavec, dokončené středoškolské vzdělání (doklad nutno doložit a archivovat).
CENA: 3.500,- kč / osoba (platba je možná převodem na účet, hotově, kartou nebo benefity EdenRed.

PO ÚSPĚŠNÉM UKONČENÍ KURZU: Obdržíte potvrzení o vykonané rekvalifikaci dle platné akreditace MŠMT s neomezenou platností (i přesto je doporučené účastnit se opakovacích školení - cca 4 až 6 hodin jednou za rok, kde se dozvíte novinky a aktuální informace).

Kurz je vhodný pro zájemce o činnost zdravotníka na zotavovacích akcích, dále je vhodný pro pedagogické pracovníky, táborové vedoucí nebo vedoucí dětských kroužků. Kurz trvá 41 hodin, ve kterých se střídá teoretický výuka s praktickými nácviky. Kurz je vhodný také pro širokou veřejnost se zájmem o prohloubení znalostí v problematice první pomoci.Absolventi kurzu obdrží certifikát akreditovaný Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy a mohou vykonávat funkci zdravotníka na zotavovacích akcích.


Přihlásit se můžete ve formuláři ZDE.