Nabídka

Nabídka

Nabídka pro Organizátory dětských, kulturních a společenských akcí

Nabízené služby:


První pomoc jako SOUČÁST DĚTSKÝCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ
Nabídněte návštěvníkům něco, co je bude bavit a co má smysl. Stanoviště s nácvikem první pomoci a resuscitace je připraveno zaujmout velké i malé návštěvníky. Na stanovišti budou připraveny resuscitační figuríny, panenka pro nácvik ošetření krvácení a v případě zájmu také maskované zranění na figurantech. Součástí stanoviště může být také měření tlaku a glykemie.

Zdravotník na sportovních a společenských akcích
Plánujete dětský den, sportovní den nebo soukromou akci. Nezapomeňte si včas zajistit kvalifikovaný zdravotnický dozor. Materiální zajištění je upraveno podle náročnosti plánované akce od základního obvazového materiálu a léků až po specializované vybavení (například anafylaktický balíček s EpiPenem, vybavení pro resuscitaci za použití kyslíku, specializované vybavení jako jsou transportní plachty, krční límce, scoop rám a další).

První pomoc zážitkem
V precizně připravené scéně na figurantech s maskovanými zraněními mají účastníci možnost si vyzkoušet první pomoc například u autonehody, hromadného neštěstí, úrazu při sportovní aktivitě nebo jiné události.